• توری حصاری،مش و رابیتستوری حصاری،مش و رابیتس
  • bootstrap carousel exampleتوری حصاری،مش و رابیتس
  • توری حصاری،مش و رابیتستوری حصاری،مش و رابیتس
html5 slideshow by WOWSlider.com v8.8

فروشنده توری حصاری

فروشنده توری حصاری

توری حصاری ,توری حصاری ,قیمت توری حصاری ,قیمت توری حصاری گالوانیزه گرم ایرانی در قطرها و چشمه های ,توری حصاری ,قیمت توری حصاری (فنس) ,قیمت انواع توری ,قیمت فنس توری ,قیمت فنس حصار ,توری حصــاری ,توری حصاری: کاربرد و لیست قیمت ,توری حصاری : انواع توری و لیست قیمت ,قیمت فنس ارزان – تولید فنس زاهدی,قیمت توری حصاری (فنس) , بروز شده توسط کارشناسان فروش ,قیمت توری حصاری ,ایران توری تولید کننده انواع توری حصاری و توری گابیون,توری حصاری,توری حصاری ,توری حصاری ,فنس ,جستجوهای مربوط به فروشنده توری حصاری.

توری حصاری که با نام های فنس ، حصار یا chain wire fence هم نامیده می شود ، پرکاربردترین محصول در صنایع مفتولی محسوب می شود . چشمه های لوزی شکل در فواصل مختلف از مشخصه های این محصول زیبا و چشم نواز است . توری حصاری به دو روش دستی و ماشینی اتوماتیک و در اتفاع های از نیم متر تا 3 متر بافته می شود . مفتول به کار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول 2 الی 4.75 متغیر می باشد که این عدد را سفارش مشتری تعیین می کند .

مفتول به کار رفته در تولید این محصول عموماً مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است . مفتولهای گالوانیزه سرد موجود در بازار عموماً مفتول های چینی هستند که از قیمت ارزان تر و کیفیت پایین تری برخوردار هستند و مقاومت پایینی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند ، به نحوی که ما اصلا آن را برای مناطق مرطوب با آب و هوای شرجی یا مناطق نزدیک به دریا توصیه نمی کنیم .

مفتول گالوانیزه گرم موجود در بازار اکثراً ایرانی بوده و دوام بالایی در برابر شرایط بد آب و هوایی دارد و در مرحله بافت توری دارای انعطاف بالایی در برابر پیچش بوده و مشکلی را به وجود نمی آورد .

طول رول های فنس حصاری عموماً 15 متر بوده که می شود بنا به درخواست مشتری مقدار آن را کم یا زیاد کرد . وزن فنس تولیدی بنا به شرایط تولیدش ( قطر مفتول و اندازه چشمه ) تغییر می کند و هر چه قطر مفتول افزایش پیدا کند یا اندازه چشمه کاهش پیدا کند ، رول ها سنگین تر می شود . بدیهی است که در صورت کاهش قطر مفتول یا افزایش چشمه فنس حصاری وزن رول تولیدی کاهش خواهد یافت که به طور مستقیم در قیمت این محصول پرکاربرد موثر خواهد بود .

مش و رابیتس

,تصاویر برای فروشنده مش و رابیتس,رابیتس,مش و رابیتس ,قیمت مش ,تولید کننده و فروشنده , توری , فنس توری مرغی , مش , لوله ,صنایع فولاد توفیقی ,صنایع فولاد زمانی ,رابیتس ,قیمت روز مش ، مش آجدار ، مش توری و مش ساده ,قیمت روز انواع رابیتس در وزن ها، چشمه ها و ستون های متفاوت ,قیمت توری ,فولاد صنعت,توری مش ,رابیتس ( راویز ) ,مش و رابیتس ,قیمت رابیتس در آهن آلات اتحاد,ایرون مال قیمت فنس باغی میلگرد گابیون رابیتس قیمت ,فروش مش و توری فروش مش و توری مفتول آرماتوربندی  ,مش و رابیتس ,توري مش توري پرسي ميلگرد 10 رابيتس توري حصاري ,جستجوهای مربوط به فروشنده مش و رابیتس